Opieka nad blogiem WordPress

Potrzebujesz opieki nad blogiem WordPress? Napisz – pomożemy!

Prowadzisz blog? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Dzięki naszym specjalistom WordPress będziesz mógł skupić się wyłącznie na istocie rzeczy – tworzeniu nowych treści. O resztę zatroszczymy się my.

Chciałbyś zostać Blogerem? Dobrze trafiłeś! Zespół WP-Opieka przygotuje dla Ciebie wymarzony blog, od A do Z, poczynając na pracach graficznych, poprzez zapewnienie hostingu i rejestrację domeny, na wdrożeniu kończąc. W razie potrzeby przeszkolimy Cię także w zakresie obsługi samego WordPressa.

Jak każdy ze współpracujących z nami Blogerów otrzymasz dedykowanego administratora, który zaopiekuje się Twoim blogiem. Jest to osoba, której możesz zgłosić każdy problem oraz dowolną potrzebę związaną z Twoim WordPressem.

To nie wszystko… Niezależnie od powyższego wsparcia, zespół specjalistów WP-Opieka, wspierany przez dedykowane narzędzia 24 godziny na dobę, czuwa nad sprawnością oraz bezpieczeństwem WordPressów, będących pod ich opieką. Wykonujemy aktualizacje, tworzymy kopie bezpieczeństwa (backup), blokujemy próby włamań, zarządzamy hostingiem… wszystko w ramach jednej usługi!

Zaufaj naszym specjalistom i dołącz do szerokiego grona Blogerów, którzy zdecydowali się na wsparcie WP-Opieka.

Opieka nad blogiem WordPress – dlaczego warto?

Zadbaj o bezpieczeństwo

WordPress to system CMS, który pokochali Blogerzy na całym świecie. Wszyscy znamy jego zalety takie jak łatwość obsługi, szybkość wdrożenia, uniwersalność, czy bogata biblioteka tzw. wtyczek. Należy jednak pamiętać, że podobnie jak każdy inny system informatyczny wymaga on bieżących aktualizacji. Zaniedbania na tym polu mogą mieć, i z dużym prawdopodobieństwem będą miały, opłakane skutki dla Twojego bloga. Wyobraź sobie sytuację, w której po miesiącach ciężkiej pracy nad pisaniem contentu, radości z rosnącego ruchu oraz wzrostu pozycji w wyszukiwarce Google, Twój blog pada ofiarą włamania wskutek dziury w zabezpieczeniach nieaktualizowanej wtyczki, czy też samego silnika WordPress.

Poniżej kilka z najczęstych scenariuszy związanych z włamianiami:

  • Uszkodzenie plików, a nawet całkowite ich skasowanie – Twój blog przestaje funkcjonować,
  • Infekcja szkodliwymi skryptami, które zmienią blog w maszynkę do wysyłania spamu, czy też koparkę kryptowalut. Skutki? Serwer trafi na spam listy, a Google oznaczy Twoją stronę jako niebezpieczną. Spadek pozycji, a nawet całkowity ban w wyszukiwarce, o stratach wizerunkowych nie wspominamy.
  • Umieszczenie na Twoim blogu ukrytych linków np. do stron o charakterze niezgodnym z prawem, czy też reklamującym zakazne substancje – potencjalna kara od Google, konsekwencje jak wyżej.

Rozwijaj z nami swój blog

W zależności od pakietu na jaki się zdecydujesz, otrzymasz stałą pulę godzin do wykorzystania na prace naszych specjalistów. Zrealizujemy dla Ciebie zadania z zakresu webdesignu (grafik), zmian programistycznych i funkcjonalnych (programista WordPress) oraz prac administracyjnych takich jak np. wdrożenie certyfikatu SSL (administrator WordPress). Wystarczy, że zalogoujesz się do systemu HelpDesk WP-Opieka i wprowadzisz nowe zlecenie, które zostanie przydzielone odpowiedniemu specjaliście. Będziesz informowany mailowo o każdej zmianie statusu realizacji.

Ile kosztuje opieka nad blogiem?
Poznaj nasze pakiety – ceny dopasowane do Twoich potrzeb.

WP START!
WP USER
WP PRO
WP EXPERT
Bieżące aktualizacje silnika WordPress
Bieżące aktualizacje wtyczek*
Cykliczne skany WP pod kątem szkodliwych zmian w kodzie
Monitoring nieudanych prób logowania (blokowanie podejrzanych adresów IP)
Monitoring ciągłości działania (status on-line)
Hosting (opcjonalnie, 500mb z opcją rozszerzenia)
Liczba godzin pracy specjalisty (programista, grafik, administrator) w pakiecie** 2h 4h do ustalenia
Kopia bezpieczeństwa (backup) 1 mies. 2 mies. 2 mies. do ustalenia
Dostęp do systemu zgłoszeń on-line
CENA / MIESIĘCZNIE*** już od 99 zł netto
ZAMÓW
299 zł netto
ZAMÓW
399 zł netto
ZAMÓW
indywidualnie
ZAPYTAJ

* W przypadku komercyjnych wtyczek wymagane jest dostarczenie licencji pozwalającej na pobranie aktualizacji
** Godziny poza pakietem płatne dodatkowo
*** Ostateczna cena uzależniona jest od wyniku audytu strony internetowej

Pozostałe usługi administracji WP

Instalacja oraz konfiguracja certyfikatów SSL dla WordPress Już od 149 zł netto
Czyszczenie WordPressa po ataku (usuwanie wirusów) Już od 399 zł netto
Przeniesienie (migracja) strony z dowolnego CMS (np. Joomal, Drupal) do WordPress Cena ustalana indywidualnie – napisz do nas
Audyty bezpieczeństwa WP Już od 600 zł netto
Tworzenie dedykowanych wtyczek WordPress Cena ustalana indywidualnie – napisz do nas